O nas

Firma AUTOOPONY.COM zajmuje się sprzedażą opon nowych i używanych oraz felg stalowych i aluminiowych również nowych i używanych. Jesteśmy na rynku oponiarskim od 2004 roku i ciągle udoskonalamy swoją ofertę, szybko reagując na realia dynamicznie zmieniającego się rynku i potrzeby Klientów.

Początkowo swoją ofertę skupiliśmy na oponach prawie nowych tzn. takich, których wysokość bieżnika wynosi między 7mm a 7,5mm (nowa opona ma 8mm głębokości bieżnika). Wszystkie takie opony są u nas sprawdzone na felgach, pod kątem guzów, pęknięć i innych uszkodzeń oraz w wodzie na szczelność. Na sprzedawane przez nas opony prawie nowe (7-7,5mm) oraz używane (4-6mm) udzielamy rękojmi.

Z biegiem czasu, w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów do swojej oferty włączyliśmy także nowe opony i felgi aluminiowe najlepszych światowych producentów. Przyjęliśmy założenie, by sprzedawać towar taki, na jakim sami chcielibyśmy jeździć, więc kierując się tym rozumowaniem wzbogaciliśmy ofertę o opony i felgi z segmentu premium oraz super premium.

Dlatego też za pośrednictwem naszego sklepu internetowego www.autoopony.eu oraz serwisu opon w Warszawie można kupić w hurtowych cenach nowe opony Goodyear, Dunlop, Fulda, Michelin, Kleber, Continental, Pirelli, Bridgestone, Nokian oraz nowe felgi aluminiowe AEZ , DOTZ, DEZENT, ENZO i od razu  je zamontować.

Nasza oferta skierowana jest do Klientów z całej Polski, dlatego też zamówiony u nas towar dostarczymy w 24h za pośrednictwem firm kurierskich w dowolne miejsce w kraju.

Wieloletnie doświadczenie w branży oponiarskiej (założyciel i część pracowników od 2001r.) oraz fakt, iż pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie z najwyższej półki, gwarantuje najwyższą jakość usług, a to, że motoryzacja jest naszą pasją, zapewnia wielkie zaangażowanie, indywidualne i fachowe podejście do każdego Klienta.

Szeroki wybór opon i felg dostępnych w naszych magazynach umożliwia szybką realizację złożonego zamówienia, a w razie wątpliwości np. w doborze wzoru felg aluminiowych, chętnie przymierzymy je do auta Klienta, by zakup i dalsza eksploatacja przynosiła jak największą satysfakcję.

Nowa siedziba ul. Konwaliowa 5 (100m od ul. Modlińskiej) Warszawa.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i zmieniającemu się rynkowi oponiarskiemu w Polsce, wybudowaliśmy w czerwcu 2013 roku nowy i dostosowany do najwyższych standardów serwis opon w Warszawie, będący jednocześnie naszą główną siedzibą.

Ten najnowocześniejszy serwis opon w Warszawie mieści się przy ulicy Konwaliowej 5, zaledwie 200-300 metrów od starego punktu, który mieścił się przy ulicy Modlińskiej 35.

Autoopony - mapka dojazdu ze starej do nowej siedziby

Stworzyliśmy miejsce gdzie ludzie z pasją dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z Klientami, by pomóc w doborze opon, felg i akcesoriów tak by nie tylko zapewniały bezpieczną podróż, ale także cieszyły wyglądem i właściwościami jezdnymi.

Nasz serwis opon przy ul. Konwaliowej 5 (w niedalekiej przyszłości także serwis mechaniczny) to nie tylko największa wystawa felg aluminiowych w Warszawie! To także klimatyzowane poczekalnie dla Klientów, kącik dla dzieci, możliwość obserwowania swojego auta (podczas obsługi) na telewizorach z monitoringu wewnętrznego. To także 4 miejsca parkingowe (w tym jedno dla osób niepełnosprawnych) i 4 stanowiska do obsługi serwisowej aut. To wreszcie możliwość umówienia się na co sezonową wymianę opon on-line!

Co najważniejsze, budując nowy obiekt i zmieniając standard budynku w porównaniu do poprzedniego warsztatu, staraliśmy się pamiętać o tym na co Klienci często zwracają uwagę. Ceny. Zatem NOWA SIEDZIBA=STARE CENY!

Do zobaczenia na Konwaliowej 5 w Warszawie!