• Sklep internetowy
  Sklep internetowy
 • Hunter RF Elite
  Hunter RF Elite

  perfekcyjne wyważenie kół z testem drogowym

 • Klimatyzacja
  Klimatyzacja

  przegląd i odgrzybianie

 • Serwis opon
  Serwis opon

  Jedyny taki w Warszawie

 • Darmowy
  Darmowy

  przegląd twojego auta
  przed zimą - zapraszamy!

 • Sprzedaż felg
  Sprzedaż felg

  Felgi nowe i używane

 • Autoopony.com
  Autoopony.com

  Konwaliowa 5 Warszawa

Przykładowe realizacje

 • AEZ Atlanta titan 18 Volvo XC40 1.jpg
 • AEZ Panama 20 Porsche Taycan 1.jpg
 • AEZ Panama 20 BMW X5 2.jpg
 • AEZ Panama dark 20 Mercedes GLE 2.jpg
 • Dezent TV dark 18 VW Tiguan 2.jpg
 • Dezent TV black 19 Peugeot 3008 1.jpeg
 • ALCAR_Hybrid_black_16_Dacia_Duster_3.jpg
 • AEZ Panama dark 19 Tesla Y Performance 1.jpg
 • AEZ Atlanta titan 18 Volvo XC40 3.jpg
 • AEZ Atlanta titan 18 Volvo XC40 2.jpg
 • Dezent TV dark 18 VW Tiguan 3.jpg
 • AEZ Panama dark 20 Mercedes GLE 1.jpg
 • AEZ Panama dark 20 Mercedes GLE 3.jpg
 • ALCAR_Hybrid_black_16_Dacia_Duster_2.jpg
 • Dezent TV dark 18 VW Tiguan 1.jpg
 • AEZ Panama dark 19 Tesla Y Performance 2.jpg
 • ALCAR_Hybrid_black_16_Dacia_Duster_1.jpg
 • AEZ Panama dark 19 Tesla Y Performance 3.jpg
 • Dezent TV black 18 VW Golf VIII GTI 1.jpg
 • AEZ Panama 20 BMW X5 1.jpg
 • AEZ Panama 20 Porsche Taycan 2.jpg
 • Dezent TV black 18 VW Golf VIII GTI 2.jpg

W naszym magazynie oczekuje na Państwa kilka tysięcy felg stalowych i aluminiowych oraz prawie 8000 opon nowych i używanych!

Zapraszamy

Naprawa samochodów Opel | Serwis Opel Warszawa | AUTOOPONY.COM

Uwzględniając oczekiwania i sugestie naszych klientów poszerzyliśmy naszą ofertę o kompleksowy serwis mechaniczny.

JAKO STANDARDOWĄ USŁUGĘ OFERUJEMY MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA BEZPŁATNEGO PRZEGLĄDU PAŃSTWA AUTA!

SPRAWDZIMY SILNIK, HAMULCE, ZAWIESZENIE, KLIMATYZACJĘ I POZOSTAŁE PODZESPOŁY.

CAŁKOWICIE ZA DARMO!

USŁUGA WIĄŻE SIĘ Z WYSTAWIENIEM DLA PAŃSTWA KARTY PRZEGLĄDOWEJ, W KTÓREJ ZNAJDZIECIE PAŃSTWO WYSZCZEGÓLNIONE I DOKŁADNIE OPISANE ELEMENTY WYMAGAJĄCE WYMIANY, NAPRAWY BĄDŹ UZUPEŁNIENIA, JAK RÓWNIEŻ INNE CENNE ZASTRZEŻENIA I UWAGI DOTYCZĄCE AKTUALNEGO STANU AUTA. JESTEŚMY W STANIE JEDNOZNACZNIE STWIERDZIĆ, CZY DANA USTERKA WPŁYWA NA BEZPIECZEŃSTWO I WYMAGA NATYCHMIASTOWEJ NAPRAWY.

KARTA PRZEGLĄDOWA UMOŻLIWIA NASZYM SPECJALISTOM BEZZWŁOCZNĄ I BEZPŁATNĄ WYCENĘ DLA PAŃSTWA EWENTUALNYCH KOSZTÓW NAPRAW ORAZ WYMIANY POSZCZEGÓLNYCH PODZESPOŁÓW.

Poniżej prezentujemy przykładowe ceny wybranych usług mechaniki. Ostateczny koszt każdej usługi przeliczany jest indywidualnie, wzrost kosztów może być związany z konstrukcją lub stanem technicznym auta. W niektórych przypadkach technologia przewiduje wymianę dodatkowych elementów lub użycie materiałów pomocniczych co zwiększa koszt danej usługi.

Prosimy o kontakt telefoniczny 737-007-777 celem ustalenia terminu wizyty w naszym serwisie.

Wymiana oleju samochodowego i filtra oleju Warszawa ul. Konwaliowa 5.

Olej w silniku jest jednym z najistotniejszych płynów eksploatacyjnych i pod żadnym pozorem nie należy lekceważyć okresów jego wymiany. Olej jest głównym czynnikiem smarującym oraz chłodzącym ruchome elementy silnika.

Wymiana tarcz i klocków hamulcowy oś przednia/tylna (nie tarczo bęben/bęben)185 zł brutto za oś lub 215 zł brutto za oś w przypadku tylnych hamulców z elektrycznym ręcznym.

Podczas obsługi układu hamulcowego nie ograniczamy się tylko do wymiany elementów. Zdejmujemy i czyścimy zarówno jarzma jak i prowadnice w których wymieniamy smar.

Jeśli Twoje auto ma problemy z zawieszeniem, co wpływa również na gorsze bezpieczeństwo jazdy, koniecznie zapoznaj się z naszą kompleksową ofertą wymiany elementów zawieszenia. Wysoka jakość i przystępne ceny świadczonych usług.

Koszt wymiana sprzęgła wynosi od 350zł brutto.

W przypadku zauważenia  niewłaściwej pracy sprzęgła (uślizg sprzęgła auto zwiększa obroty nie przekłada się to na prędkość, głośna praca łożyska oporowego, trudności z wrzucenie biegów w szczególność wsteczny i pierwszy bieg), należy kompletne sprzęgło niezwłocznie wymienić.

Elementy mechanizmu rozrządu odpowiedzialne są za synchronizację pracy silnika. Ruch układu korbowo-tłokowego synchronizowany jest z pracą wałków rozrządu sterujących pracą zaworów dolotowych i wydechowych. Zerwanie paska powoduje ich kolizję i w wielu przypadkach naprawa tego typu usterki jest nieopłacalna lub wiąże się z dużym nakładem finansowym.

Zdjęcie/założenie plus regeneracja turbosprężarki ze zmienną i bez zmiennej geometrii.

Turbosprężarka jest elementem o dużej precyzji wykonania, napędzana spalinami zwiększa ilość dostarczanego zimnego powietrza do cylindrów, co znacznie poprawia sprawność silnika. Zalety silników turbodoładowanych: większa moc przy tej samej pojemności silnika i mniejsze zużycie paliwa.

Sprawdzenie wtryskiwaczy CR BOSCH – DENSO

Częstą przyczyną niewłaściwego funkcjonowania układu zasilania paliwem w nowoczesnych dieslach jest uszkodzenie wtryskiwaczy. Charakterystycznymi objawami mogą byś zarówno trudny rozruch jak i spadki mocy, czy dymienie na czarno. Eksploatacja uszkodzonego wtryskiwacza może prowadzić nawet do wypalenia dziury w tłoku. Sprawdzenie i późniejsza ewentualna regeneracja odbywa się poza pojazdem.

Diagnostyka komputerowa - od 61,50 zł do 150 zł brutto

Nowoczesne silniki zarówno dieslowskie jak i benzynowe wyposażone zostały w szereg zaawansowane elektroniki oraz różnego rodzaju czujników mających ogromny wpływ zarówno na stabilność pracy jak i na moc silnika.

Jeżdżąc samochodem należy pamiętać o jego eksploatacji. Często przyjeżdżają do nas Klienci, którzy zaniedbali regularnego serwisowania swojego samochodu

i w konsekwencji doszło do uszkodzenia kolejnych podzespołów, których naprawa jest już znacznie droższa i skomplikowana.

Warto o tym pamiętać, biorąc także pod uwagę fakt, iż nowsze modele aut są - niestety - coraz gorszej jakości, a ich siliniki coraz bardziej "czułe" na wymuszoną

jazdę na starym oleju silnikowym, co w konsekwencji prowadzi do problemów z rozrządem, turbosprężarką a nawet do zatarcia silnika w skrajnych przypadkach!

Dlatego też oferujemy Państwu bieżący przegląd serwisowy w cenie 173zł brutto (w przypadku normalnego dostępu do filtrów).

Na bezpieczeństwo jazdy bardzo duży wpływ ma układ hamulcowy. Element wykonawczy układu hamulcowego jakim jest zacisk, pracuje w bardzo trudnych warunkach: duża temperatura, wilgoć, duże zapylenie. Częstą usterką w układzie hamulcowym jest zablokowanie zacisku hamulcowego. Uszkodzenie tego typu objawia się ciągłym hamowaniem zablokowanym kołem, rozgrzewaniem się tarcz hamulcowych i felgi, co prowadzi do ich zniszczenia, ale wpływa również na zwiększenie spalania.

Najczęstszą usterką występującą w zacisku hamulcowym jest uszkodzenie uszczelek gumowych tłoczka lub prowadnic zacisku, objawia się ona wypływaniem płynu hamulcowego na zewnątrz lub przedostawaniem się wilgoci do tłoczka hamulcowego, co z czasem spowoduje korozję w/w zablokowanie hamulca w danym kole i konieczność regeneracji zacisku.

Regeneracja zacisku jednotłoczkowego pływającego (zestaw uszczelek, tłoczek, czyszczenie jarzma, wymiana smaru i czyszczenie prowadnic) - od 150 zł netto + zestaw do regeneracji zacisku 45-75 zł netto.

Dodatkową usługą jest piaskowanie oraz malowanie zacisków na wybrany kolor przeznaczoną do tego farbą odporną na wysokie temperatury koszt: od 90 zł netto.

 

Oferujemy Państwu przegląd samochodu przed zakupem wraz z testem komputerowym przez wszystkie sterowniki i drobiazgowym przeglądem technicznym auta. 

Nie kupujmy kota w worku! Zapraszamy na przegląd auta przed zakupem!

 

Koszt całkowity - 185 zł brutto

Zapisy pod numerem telefonu: 737 007 777

 

W celu poznania szczegółów, ceny i terminów wymiany - proszę o telefon: 737 007 777.

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie oznacza, że wyrażasz zgodę na ich użycie. Dowiedz się więcej.          Zgadzam się